Путін тисне кнопку?! ЯДЕРКОЮ ПО НАТО:Байден побілів – міста на прицілі! Жахливий наказ – це не блеф?

Росія перекинула тактичну ядерну зброю зі своїх кордонів до Білорусі, наблизивши її ще ближче до території Північноатлантичного Альянсу.

Проте військовий аналітик Дмитро Снєгирьов заявив, що ця інформація не відповідає дійсності. За його словами, будь-яке переміщення ядерних зарядів пильно контролюється.

Як вказує Снєгирьов, навіть попри те, що Росія зупинила дію договору про нерозповсюдження ядерної зброї, технічні засоби ЄС та США можуть відстежити переміщення ядерних зарядів.

Аналітик роз’яснив мету поширення такої інформації про нібито переміщення «ядерки» та, хто її розповсюджує.

«Якщо на Заході говорять про те, що ми не міняємо ядерної тактики по відношенню до РФ, бо немає приводу, то я тоді розумію, що всі ці заяви про переміщення російської тактичної ядерної зброї на території Білорусі — це є не більше, ніж елементи інформаційно-психологічних операцій самих російських спецслужб. Налякати країни НАТО, Польщу, наприклад, Балтійські країни. На Україну здійснити військово-політичний тиск», — пояснив аналітик.

Подібні заяви спонукають населення до певних обережностей та викликають тривогу, що, очевидно, є метою російської пропаганди. Снєгирьов знову підкреслив, що немає доказів про переміщення тактичної ядерної зброї. Інформація про це надходить лише від російських та білоруських лідерів.

Нагадаємо, Володимир Путін знову заявив про готовність застосувати ядерну зброю. Він наголосив, що Москва готова з військово-технічного погляду. Він запевнив, що застосувати ядерну зброю може лише за певних умов. Зокрема, якщо йтиметься п

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *