Це мабуть найкраща новина за цей рік! Рoзвiдка підтвердила інфoрмaцiю, що зараз пoлoвинa oсoбoвoгo cклaду флoтy РФ уже – “всьо” і це означає, що…

Українські захисники показали Тихоокеанському флоту що перетнути український кордон було найгіршою затією за всю його історію.

Вналідок абсолютно провального наступу окрема бригада морської піхоти (в/ч 30926, Владивосток) Тихоокеанського флоту рф понесла просто колосальні втатти. За перевіреними даними ці втрати склали близько 50% особового складу, стверджує стратком Збройних сил у Facebook.

«За час повномасштабної агресії росії проти України 155 окрема бригада морської піхоти (в/ч 30926, Владивосток) Тихоокеанського флоту рф втратила близько 50% особового складу. З 1600 військовослужбовців, які брали участь у бойових діях, втрати склали: 220 вбитими і 530 пораненими, є також військовополонені” – зазначають в повідомленні.

Більше того відомо, що ті кму вдалось вціліти, вимагають відведення їх за межі України де хочуть офіційно відмовитись від подального їх залучення до бойових дій і взагалі звільнитись із збройних сил.

Можливо ви будете здивовані, але принцим “бабинарожают” діє в Росії і до цього часу, оскілки за розвідданими командиру бригади підполковнику Михайлу Гудку хочуть вручити звання “героя росії”, а бригада вже – “гвардійська”. Ось така вона реальність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *