Помстимося! Залужний в траурі – українці в сльозах: велика трагедія!

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний 20 січня, в День пам’яті захисників Донецького аеропорту, вшанував подвиг відважних «кіборгів».

 

Про це Головнокомандувач ЗСУ написав у Телеграмі.

«Вони витримали. Не витримав бетон. Наша боротьба триває. Відвоюємо! Помстимося! Переможемо!» — заявив Залужний.

“Мужньо тримаємо стрій… Як тримали його “кіборги”! Сьогодні День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Для нас зараз – це не просто історія. Це приклад того, як треба боротись за нашу країну. Коли людська стійкість міцніша за сталь і бетон. Коли вистояти практично неможливо, але стояти треба до кінця. Коли честь і гідність над усе. Слава Україні”, – йдеться  на фейсбук-сторінці Міноборони України.

Донецький аеропорт та селище Піски захищали спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку “Дніпро-1”, Добровольчого українського корпусу (ДУК) та інші.

Захищаючи Донецький аеропорт, загинули близько двохсот українських захисників, майже півтисячі зазнали поранень. Багатьох із них відзначено державними нагородами, деяких — посмертно.

Нагадаємо, у 2022 році було підписано спільний наказ Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України про встановлення в системі Міністерства оборони України Дня вшанування захисників Донецького аеропорту 20 січня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *