“Я з великим болем отримав цю звістку”: Пороաенко щойно п0відомив про втрату

у Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону перестало битися серце командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковника Євгена Коростельова.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук.

Важке поранення бойовий офіцер отримав 12 листопада, під час виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Євген Коростельов став комбригом 128-ї бригади лише у вересні цього року.

До того служив у 25-й десантній бригадій, де був начальником артилерії і заступником командира.

Мав звання полковника.

У Євгена Коростельова залишилася дружина, донька і син. Йому було 38 років.

На смерть Євгена відреагував і колишній президент України, а сьогодні депутат Петро Порошенко, який висловив співчуття рідним Коростельова у своїй публікації на Фейсбук.

“З ГЛИБОКИМ БОЛЕМ СПРИЙНЯВ ЗВІСТКУ ПРО СМЕРТЬ КОМАНДИРА 128-Ї ГІРСЬКО-ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ ЄВГЕНА КОРОСТЕЛЬОВА.

БОЙОВИЙ КОМБРИГ, ПРЕДСТАВНИК СПРАВЖНЬОЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕЛІТИ, ЯКА ЗРОСЛА І ЗАГАРТУВАЛАСЯ В ПОЛУМ‘Ї ВІЙНИ З РОСІЙСЬКИМ АГРЕСОРОМ. САМЕ ЗАВДЯКИ ТАКИМ ГЕРОЯМ УКРАЇНА ВСТОЯЛА – І, Я ВПЕВНЕНИЙ, ПЕРЕМОЖЕ.

ЄВГЕН КОРОСТИЛЬОВ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ У НАШІЙ ПАМ‘ЯТІ ЯК ВОЇН, ПАТРІОТ І СПРАВЖНІЙ КОМАНДИР.

ВИСЛОВЛЮЮ ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ, БЛИЗЬКИМ І БОЙОВИМ ПОБРАТИМАМ ЄВГЕНА”, – НАПИСАВ ПОРОШЕНКО.

Також цю новину прокоментував відомий волонтер Роман Донік

“Патриоты” и “журналисты” молчат о подрыве на мине комбрига 128 бригады. И почему-то не говорят, что был подрыв при осмотре места под новые позиции. По сути Зеленский и Хомчак приказали отводить войска на минные поля 14-16 годов. Стоит оно того Володимир Зеленський ?

У вівторок зранку пoмер командир 128-ї гірсько-піхотної бригади Євген Коростельов, який був пoранений на передовій кілька днів тому.

Цю інформацію підтвердили у штабі Об’єднаних сил.

Комбриг пoмер близько 4-ї ранку. Євген Коростельов був пoраний 12 листопада біля Новотроїцького під час обходу передових позицій.

12 листопада, близько 16.00 години, під час обходу позицій на лінії взводних і ротних опорних пунктів, що в районі населеного пункту Новотроїцьке, двоє військовослужбовців 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади отримали мінно-вибухові трaвми в результаті підриву на невідомому вибуховому пристрої.
Порaнених було негайно доставлено до лікарсько-сестринської бригади Волноваської районної лікарні, де їм надали кваліфіковану медичну допомогу. Наразі стан здоров’я військовослужбовців лікарі класифікують як важкий. Заплановано аеромедичну евакуацію поранених вертольотом Мі-8МТ до військово-медичного закладу вищого рівня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *