ВСІ В УКРИТТЯ! Кремль задумав жахаюче-такої атаки на Україну ще не було

Росіяни з перших днів, після того як отримали від Ірану дані дрони-камікадзе, намагалися їх тим або іншим способом покращити. Зокрема, їх не влаштував ряд характеристик іранського напівфабрикату.

Про це розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко висловив у Мережі.

Які нові заряди росіяни використовують для «Шахедів»
За його словами, попри те, що 40 кг — це досить потужна боєва частина як для дрона такого типу, її окупантам не вистачало і вони всіляко намагалися посилити БЧ за рахунок осколкових елементів, що вражають і т.д.

«Але тут важливо зазначити один момент. Shahed-131/136 застосовується переважно по тиловій Україні та у більшості випадків жертвами цих дронів-камікадзе стають цивільні особи. Тобто Shahed-131/136 це не зброя, а засіб терору», — каже експерт.

Своєю чергою, термобаричні засоби поразки вважаються у своїй категорії найпотужнішими, не ядерними. При всіх недоліках ТОС-1А «Сонцепік» її реактивний снаряд МО.1.01.04М найпотужніший у своїй ваговій категорії засіб ураження.

«Тобто, росіяни цілеспрямовано встановлюють настільки небезпечні бойові частини на Shahed-131/136, щоб у рази підвищити показник руйнувань та жертв», — додає Коваленко.

Нагадаємо, на сьогодні Росія накопичила 870 ракет різних типів – це менше, ніж торік. Водночас росіяни здатні виробляти та отримувати від Ірану більше дронів, ніж раніше.

«Тобто в них (росіян – ред.) було приблизно тільки 1600 крилатих ракет на вересень минулого року. Зараз у них і «Кинжалів», і «Іскандерів» обох типів, і Х-22, і «Калібрів», і Х-101, і Х-555 разом 870. Тому, за моїми підрахунками, у них зараз ракет менше», – розповів речник ПС.

Він додав, що за вказаний період атак по енергетиці окупанти запустили таку ж кількість дронів, як і ракет – понад 1000. З них було знищено 750 БПЛА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *