Прямо в Москві! Він помер – Янук0вич все

На 84-му році життя помер ексдепутат Верховної Ради Борис Дейч. Він підтримував окупацію Криму Росією та брав участь у так званому “кримському референдумі”.

Про смерть Дейча повідомило одне з видань держави-агресорки. Політика не стало вранці 7 лютого. Відомо, що Дейч хворів на коронавірус. Чоловік був щеплений вакциною, щоправда, російським “Супутником V”.

Однак протягом останніх днів його стан почав погіршуватися, тому Дейча відправили з окупованого Криму в одну з московських клінік. Там він і помер. Відомо, що Дейч був депутатом ВР Криму у 1998-2006 роках, а з 2002 по 2006 рік очолював парламент, тричі був депутатом Верховної Ради України від Партії регіонів. До речі, його ловили на кнопкодавстві у парламенті.

У 2010 році Дейч голосував за ратифікацію угоди між Україною та РФ з питань перебування Чорноморського флоту Росії на території України. Під час Революції Гідності він підтримував антимайдан. Також як нардеп 16 січня 2014 року голосував за “диктаторські закони”, а під час незаконного “референдуму” в Криму проголосував за окупацію півострова та закликав об’єднуватися з Росією. Цікаво, що ще три місяці після окупації депутат їздив у Верховну Раду в Київ на роботу.

При цьому Дейч досі має низку високих держнагород України, в тому числі й звання “Герой України” з врученням ордена Держави. Ще в 2013 році орден Героя він отримав з рук тодішнього президента Віктора Януковича, який після революції гідності втік до Москви.

Серед інших нагород Дейча є такі:

Орден Ярослава Мудрого;
Медаль “За сприяння в охороні державного кордону України”;
Орден “За заслуги” III ст.;
Медаль “Захисник Вітчизни”;
Міжнародна нагорода тисячоліття “За заслуги перед людством”.
У 2016 році на сайті президента України з’явилася петиція з вимогою позбавити Дейча звання “Герой України”, проте звернення набрало менше 600 підписів і лишилось без розгляду, передає “Радіо Свобода”.
За даними журналістів, зараз Дейч – фігура непублічна. У кримських ЗМІ пишуть, що він володіє туристично-оздоровчим комплексом “Судак”, проте в нормативних документах його прізвища немає.

Також звання Героя України досі є в першого голови Верховної Ради Криму і депутата першого скликання Українського парламенту Миколи Багрова (нині покійного). У нього є й низка інших українських нагород.

Багров також привітав окупацію Росією Криму і під час одного з виступів сказав: “Я був першим керівником Верховної Ради Автономної Республіки Крим, і вже тоді можна було бачити в Україні ознаки нацизму. Зараз це нерідко переростає у відвертий фашизм. Велике спасибі президентові Володимиру Путіну, який допоміг, повернення Криму було проведено блискуче”.

Багров помер у квітні 2015 року. Екс-нардеп та міністр оборони Януковича Павло Лебедєв має нагороди України – медаль “За відзнаку у військовій службі” I ст. та звання “Заслужений економіст України”.

Ще один нардеп першого скликання ВРУ Сергій Цеков, який був керівником “Русской общины Крыма” та першим віце-спікером кримського парламенту, став першим членом Ради федерації РФ від російської тимчасової окупаційної влади Криму, з 2008 року має звання заслуженого працівника місцевого самоврядування АРК.

Сергія Цекова називають одним із “хрещених батьків” політики Сергія Аксьонова, адже саме він під час першого засідання в уже захопленому російськими окупантами будівлі Верховної ради АРК запропонував депутатам підтримати кандидатуру свого протеже на посаду керівника кримського уряду, як узгоджену з Путіним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *