Кінець б0йових дій? Генерал 3СY աокував – фронт посипався, окупанти все! Путін в աоці

Усі українці спостерігали за успіхами нашої армії на Харківському напрямку.

Повідомляється, що саме це може стати приводом для призупинення бойових дій. Власне це може відбутися і через каскадний обвал російської армії.

Таку думку висловив екс-заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Романенко в одному з інтерв’ю.

“У Росії поки є перевага в ствольній артилерії, в системах залпового вогню. І цей потенціал треба вирівнювати. Виходячи з того, як це відбувається зараз, вказівок на те, що таке вирівнювання відбудеться швидко, немає. Але це (призупинення бойових дій) може статися через каскадний обвал.

Нам необхідно досягти успіхів у подібного роду військовій операції, наприклад, на Херсонському або на Донецько-Луганському напрямку”, – зазначив він.

До того ж, за його словами, каскадний обвал армії – це обвальний вплив на противника, коли, наприклад, проривається перша лінія оборони і завдяки морально-психологічному і політичному впливу всі наступні лінії оборони вже не чинять опору.

“Такий військовий прорив може призвести до форс-мажорних обставин у військово-політичному керівництві Росії. Але щоб здійснити це виключно військовим шляхом, нам необхідно сучасних озброєнь в чотири рази більше, ніж ті, які нам поставили союзники за півроку війни”, – заявив генерал.

Варто зазначити, що у державі-терористці зараз мобілізують не лише чоловіків з військовим досвідом, як це заявляли владімір путін та сергій шойгу

Насправді окремі керівники суб’єктів федерації визнали, що мобілізували технічно непридатних громадян.

Про це повідомляють у Інституті вивчення війни (ISW)

Також зазначаєьтся, що напередодні інсайдер російського ЗМІ заявив, що офіційні особи міністерства оборони росії особисто винесли догану військовим комісарам за:

недбалість у проведенні мобілізації,

надсилання повісток “надлишково” та всупереч чітким вказівкам міноборони щодо пільг за віком,

інвалідність або інші обмежувальні фактори.

Відповідальність за часткову мобілізацію виглядає розділеною та складною, що, можливо, сприяє плутанині, дезорганізації та порушенням зобов’язань шойгу щодо винятків, – зазначили в інституті вивчення війни.

Так, мобілізаційний указ визначає, що суб’єкти росії несуть відповідальність за проведення мобілізації, а міноборони встановлює квоти та терміни їх виконання. Однак військові комісари, найімовірніше, працюють на глав суб’єктів федерації, а не безпосередньо на міноборони, що робить обох відповідальними за мобілізацію та створює можливий розрив між ними та російським міністерством.

“Військові комісари загалом діють так, ніби вони отримали наказ віддати перевагу доставці тіл до навчальних центрів, а не дотриманню вказівок шойгу”, – додали фахівці.

Варто зазначити, 21 вересня шойгу рішуче повторив, що мобілізація є частковою і покладатиметься лише на тих, хто вже є в запасі та має бойовий досвід і військовий досвід, але військові комісари не виконали вказівки шойгу практично з самого початку наказу про мобілізацію.

Постійні повідомлення військових комісарів про хаотичну роздачу мобілізаційних повісток свідчать про те, що вони відчувають значний тиск з метою якнайшвидшого проведення мобілізації, – йдеться у звіті.

Українські джерела повідомили, що російська влада негайно мобілізує осіб на окупованих територіях України після того, як “винагородить” їх російськими паспортами за участь у фіктивних “референдумах”. Цей поспіх говорить про те, що військові комісари відчувають тиск з метою прискорення мобілізації, що не відображено в заявах шойгу.

Наприкінці ж фахівці припустили, що російське міністерство оборони, очевидно, не повністю контролює мобілізацію, що викликає питання про те, хто з російських чоловіків насправді буде мобілізований і наскільки ефективними будуть мобілізовані сили.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *