Сьогодні був страաна аварія, розбився наաою стор0ною улюблений актор, Бєлов. У Р0сії натовпами несуть квіти

Так, правку про смерть актора до статті у «Вікіпедії» вніс один із користувачів мережі.

«Хтось зробив правку на основі якихось чуток, а інші це вчасно не помітили і не відкотили. Вікіпедія ґрунтується на тому, що в ній працюють волонтери. Одні вносять інформацію, інші перевіряють, що її внесено правильно. Це можуть бути ті самі люди. Ймовірно, система контролю дала збій у цьому випадку», — пояснив директор некомерційного партнерства «Вікімедіа РУ» Володимир Медейко.

Уточнимо, що інформація про смерть, на щастя, актора виявилася брехнею.

Тим не менш, незважаючи на те, що помилку оперативно видалили з Вікіпедії, у пошуку Google продовжує відображатися інформація про смерть актора.

Дмитро Дюжев народився в акторській родині. Його батько Петро Дюжев грав у різних театрах, у тому числі в астраханському ТЮГу, проте у 90-ті роки, залишивши театр, відкрив магазин та кафе. У дитинстві Діма мріяв бути моряком, але тато записав сина до театрального гуртка. За словами Дмитра, це було його бажання, щоб син втілив його мрії.

Закінчивши 1995 року «Школу обдарованих дітей», юнак вирушив підкорювати Москву. Дмитро Дюжев вступив до ДІТМ на режисерський факультет, курс Марка Захарова. Навчання у театральному виші давалося непросто, Дмитра взагалі хотіли відрахувати за профнепридатність. «Я вчився найгірше. Не дуже успішним був студент. На другому курсі мене навіть хотіли відрахувати, не встиг вивчити текст. Розуміння важливості місця, куди я так щасливо потрапив, приходило поступово, як і бажання вчитися, вдосконалюватись…», — розповідав актор в одному з інтерв’ю.

Після закінчення інституту Дмитро зіграв у кіно пару епізодичних ролей, і тут йому посміхнувся успіх — його запросили на зйомки кримінальної саги Олексія Сидорова «Бригада», яка принесла йому популярність.

Також широку популярність і визнання актор отримав завдяки зйомкам у таких фільмах, як «Мені не боляче», «Канікули суворого режиму», «Стомлені сонцем 2», «Кур’єр з Раю», «Одеса-мама», «Мами», « Вагітний», «Москва, я люблю тебе!», «Розіграш», «Антидур», «Кука».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *