Суркіс не чекав! Це сталось – гучна смерть сколихнула країну. Українці шоковані – велика втрата

21 жовтня Аделаїда Лобановська відзначила 80-річний ювілей. Свої співчуття вже висловив президент Динамо Ігор Суркіс.

Президент столичного клубу Ігор Суркіс висловив щирі співчуття її рідним і близьким. Він також зазначив, що вона довгі роки була частиною динамівської сім’ї, переживаючи разом з командою перемоги і поразки.

“З безмежною скорботою зустрівши сумну звістку про смерть Аделаїди Панкратіївни Лобановської, висловлюю щирі співчуття її рідним і близьким. Дружина Валерія Васильовича довгі роки була частиною динамівської сім’ї, переживала з командою перемоги і поразки. Аделаїда Панкратьевна була душевним і щирою людиною, надійним тилом для нашого великого тренера і його вірною помічницею. Щиро сумую разом з рідними і близькими Аделаїди Лобановської. Всім, хто знав цю чудову жінку, буде не вистачати її доброти і життєвого оптимізму. Світла пам’ять про Аделаїду Панкратіївну Лобановську назавжди залишиться в наших серцях “, – цитує Суркіса -молодшого офіційний сайт “Динамо”.

Свій 80-річний ювілей Аделаїда відсвяткувала 21 жовтня. Таким чином, вона пережила Валерія Васильовича, який помер 13 травня 2002 року, на 18 років. У неї залишилася дочка Світлана.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *