Тeрмiнօвօ! В Україні впав пасажирський літак

На Київщині впав літак українських збройних сил, повідомила Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Facebook.

«Між селами Жуківці та Трипілля Обухівського району розбився військовий літак збройних сил. На борту було 285 осіб», — йдеться у повідомленні відомства.

Після падіння літак спалахнув, кількість загиблих уточнюється. До ліквідації наслідків залучили 37 осіб та вісім одиниць техніки.
Міноборони Росії вранці оголосило, що завдає точкових ракетних ударів по військовій інфраструктурі України. Кошти протиповітряної оборони українських збройних сил пригнічені, повідомило воно пізніше. Ударів містами російське військове відомство завдавати не планує, населенню України побоюватися не потрібно, йдеться в повідомленні відомства.

Народні міліції Донецької та Луганської народних республік перегрупували війська та перейшли у контрнаступ у Донбасі за підтримки російських військових, уточнювало Міноборони.
Вранці 24 лютого президент Росії оголосив про початок військової операції на Донбасі, мотивувавши початок військових дій необхідністю захистити від «геноциду київського режиму» мешканців регіону. За його словами, Росія не ставить за мету окупацію території країни.

Президент України Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану в країні, Рада підтримала його. Київ також оголосив про розрив дипломатичних відносин із Москвою.

Докладніше на РБК:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *