Зеленський не вірить очам! Від Львова до Харкова – народ не витримав

У низці міст знову відбулися акції з вимогою витрачати гроші на ЗСУ. У Дніпрі, Львові, Черкасах та інших містах люди вийшли на масштабну акцію.

Попри дощову погоду львівʼяни вийшли на пікет біля мерії з вимогою спрямувати кошти на армію. Місцеві обурюються, адже на днях міська рада оголосила тендер на закупівлю серверів на майже 3 млн гривень.

У Черкасах також, сьогодні попри дощ біля стін міської ради зібралися містяни. Вони принесли плакати на яких звернулися до міського голови Анатолія Бондаренка — «Йой, пане мер, а у нас тут ціла площа, а не громада», «ЗСУ захищають нас. Ми зобовʼязані допомагати їм тут», «Для того, щоб жити, потрібно воювати, а не будувати!»

Акція в обласному центрі стала регулярною — небайдужі збираються під міськрадою щосуботи.

Черкащанка Оксана Савченко — мама двох доньок, дружина айтішника, який нині в лавах ЗСУ. Нині волонтерить — відправляє автівки для захисників на фронт, розповіла , що більша частина на акції, — це волонтери.

«Нас сьогодні не дуже багато, бо дощ. І більшість людей, що тут зараз стоять волонтери, або ті, у кого на фронті рідні. Хтось влаштовує збори, хтось збирає ліки. І всі ми бачимо величезну кількість зборів. І ми разом працюємо, щоб бути тим надійним тилом. Збирають гроші діти в садочках, діти на ярмарках в школі. Всі на щось збирають, щоб пришвидшити перемогу. Ми всі дуже виснажені, але невтомно продовжуємо далі. Кожен день і кожна ніч на фронті — це життя наших дівчат і хлопців», — зазначила вона.

Пані Оксана додала, що вражена реакцією черкаських депутатів на прохання громади підтримати захисників грошима.

«І коли в четвер на так званому круглому столі я чую від депутатів що фінансувати ЗСУ це справа Міністерва оборони. Від цих слів у мене просто палає. І коли я намагаюсь осягнути цифри цих місцевих бюджетів, мені реально моторошно. Нариклад, один пікап коштує 250 тисяч. Він вивозить 17 хлопців з-під обстрілів. Один бус евакуаційний, який коштує 200 тисяч, вивозить десятки хлопців до місць, де вони можуть отримати допомогу. А Черкаси квітнуть, а ми збираємо з вами по копійці. В країні війна. Все що може чекати два роки — потрібно відтермінувати. Спочатку перемога потім краса в місті», — переконана волонтерка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *