Спливли нoві деталі! Bони живі?!

Бійців 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади збирали на нагородження 3 листопада на 9 годину ранку.

Потім захід перенесли на 9.30, а вже близько 10.10 стався ракетний удар.

Російські окупанти стежили за бійцями 128-ї бригади з безпілотника, корегуючи ракетний удар. Про це повідомляє Hromadske.

Прочитайте:
Юрій Ткач різко відповів українцям на критику “Квартал 95”: “В нас народ не дуже сильно розбирається”
За інформацією видання, командир 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Дмитро Лисюк запізнився на захід до Дня ракетних військ та артилерії.

Військовослужбовці чекали на комбрига більш ніж пів години, а потім стався приліт, внаслідок якого загинули і були поранені військові.

Прочитайте:
Не куnуйте його тортu!!! Вацак має не тількu кондuтерськuй бізнес, а і будівельнuй. Колu йому заnроnонувалu доnомогтu 3СУ,він відnовів…
Джерела зі 128-ї бригади зазначили, що спочатку нагородження запланували на 9 годину ранку, але перенесли на 9:30. У цей час військові вже були вишикувані та чекали командира.

Близько 10.10 стався російський удар. Також повідомляється, що командир прибув на місце події через дві хвилини.

Водночас повідомляється, що російські терористи коригували ракетний удар за допомогою БПЛА. Але ворог помилився і влучив у будівлю позаду військових, що розташована ближче до дороги.

“І виходить, ті, хто стояв ближче до дороги, вони всі 200-ті.

А особовий склад, якого конкретно мали нагороджувати (командири гармат, навідники, артилеристи), трохи прикрила стіна будинку, в який влучив “Іскандер”. Завдяки цьому жертв трохи менше”, – розповів один із співрозмовників.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань займається з’ясуванням обставин трагічної загибелі військових та мирних жителів унаслідок ракетного удару по населеному пункту у Запорізькій області. Для встановлення причин трагедії ініційовано проведення службового розслідування.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *