Зеленський ледь тримається – тяжкий ранок: не можливо повірити, шок!

Противник продовжує активну диверсійно-розвідувальну діяльність у нашому прикордонні  на території Сумської та Харьківської областей України.

Про це заявив військовий оглядач Констянтин Машовець.

«Пару діб тому, противник вивів диверсійно-розвідувальну групу, до 7-8 осіб на територію України південно-східніще с.Порозок Сумської обл. через лісний масив, на глибину приблизно до 4-х км… Після її виявлення та нанесення по ній вогневого ураження, група, ймовірно, відійшла на територію рф», — заявив він.

Додамо, що у свою чергу, українські військові при виявленні диверсантів відразу відкривають вогонь на ураження і змушують росіян відходити за кордон.

Про це в ефірі телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«На відміну від кордону з Білоруссю, ситуація на кордоні з Росією значно інша, напружена, тому що ворог не припиняє обстрілів зі своєї території по території України. Наприклад, за минулий місяць наші прикордонні наряди зафіксували близько 1800 обстрілів, які Росія здійснила по території України. Це по Чернігівщині, Сумщині, Харківщині. Найбільше обстрілів припадає на Сумську та Харківську області. На додаток до цього по Сумському напрямку ворог намагається активно використовувати диверсійно-розвідувальні групи», – сказав Демченко.

Крім того, для зміцнення державного кордону українські військові будують фортифікаційні споруди, а також оперативно реагують на спроби ворога перекинути ДРГ. Для виявлення порушення державного кордону захисники використовують БПЛА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *