Комбата вже ЗАТРИМАЛИ! 30 хлопців заruнуло через нього. 3алужний вже там. Комбат отримає за законами військового часу – сповна! Відео

Командир 128 гірсько-штурмової бригади Збройних сил України полковник Дмитро Лисюк дав розпорядження вишикувати артилеристів для нагородження в День ракетних військ і артилерії 2023 біля лінії фронту в Запорізькій області, але сам на захід, який став трагічним, не прийшов.

Такою інформацією журналіст Володимир Бойко поділився на своїй сторінці у Facebook. “…командир перемоги на шикування взагалі не прибув. Його чекали пів години, яких вистачило для того, щоби ворожа розвідка виявила скупчення особового складу”, – зазначив він.

Бойко звернув увагу на те, що людей дивує, чим Лисюк думав, коли розпорядився вишикувати воїнів для нагородження біля лінії фронту. “Відповідаю: в армії немає команди “думати”. А тому треба питати про інше – хто присвоїв Лисюку звання полковника та поставив командувати бригадою попри те, що в нього за плечима судимість за контрабанду сигарет з окупованої території Луганської області?” – поділився журналіст, посилаючись на відомості з кримінального провадження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *