А тепер МОЛІТЬСЯ ВСІ! Страшна правда з фронту

Росіяни мають величезну кількість особового складу та техніки, яка не закінчується, про це розповів командир штурмового взводу 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил з позивним «Малий».

“Якщо порівнювати російський і український військово-промисловий комплекс, то у Росії там енна кількість техніки, вона не закінчується. Що стосується особового складу, у нас в підрозділі ходить жарт, що десь у Донецьку стоять клонуючі лабораторії, їх штампують там один за одним. Вони реально не закінчуються, їх дуже багато”, — зазначив військовий.

За його словами, у росіян відбувається постійна “ротація”: одну бригаду повністю знищили — зашла інша бригада.

“І на одній і тій самій ділянці вони помирають десятками, сотнями і все одно пруть, пруть, пруть і залишаються. Звідки вони беруться — я не розумію”, — розповів командир українських штурмовиків.

Російські солдати скаржаться на великі втрати армії РФ та значну нестачу боєприпасів у повномасштабній війні проти України.

Про це йдеться у розмові окупанта зі своїм знайомим, яку вдалося перехопити Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.

За словами російського військовослужбовця, у його бригаді постійно змінюються люди, а через нестачу снарядів та зброї велика кількість московських найманців потрапляє до госпіталів.

«У нас снарядів не вистачає, того не вистачає, стріляти нічим, – зазначив він під час розмови, перехопленій ГУР Міноборони України», — каже окупант.

Водночас російський окупант звернув увагу, що великі втрати є і серед бійців приватної військової компанії Вагнера, через що на фронт почали відправляти в’язнів.

Зазначимо, зовсім скоро погіршиться погода. І в окупантів почнеться одвічна боротьба з зимою й надалі залишається головною турботою для російських терористів. Частково це є наслідок низької мотивації й нестабільної логістичної підтримки.

Як пише розвідка, 1 листопада 2023 року, російські терористи, які повернулись живими додому, виступили на військовій конференції «Огарковські читання» в Москві. Тоді ж вони розповіли про те, як тижнями були «мокрими з голови до ніг» на передовій.

«Один солдат підкреслив, що ризик обстрілу українських сил означав, що вони «не могли закип’ятити навіть кружку чаю». Вони підкреслили, що живуть і харчуються «одноманітною» їжею в багнюці, що пронизує все навколо», — додає розвідка.

Зазначається, що підтримання гідного рівня комфорту й належного адміністрування на фронті є складним завданням для будь-якої армії. Водночас дані з відкритих джерел свідчать про те, що у терористів зазвичай дуже погано забезпечують дотриманням базових принципів польового адміністрування.

«Це, ймовірно, частково спричинено дефіцитом мотивованих молодших командирів, а також нестабільною логістичною підтримкою», — пише розвідка.

Як розповідав голова спеціального штабу допомоги Україні в Міноборони Німеччини генерал-майор Крістіан Фройдінг, наразі на фронті протягом кількох тижнів спостерігається «фаза оперативного глухого кута», а ініціатива «переключається» між українськими воїнами й терористами.

Водночас Фройдінг впевнений, що зима також вплине на бойові дії. Втім, не варто переоцінювати фактор погоди, оскільки обидві сторони будуть змушені освіжати й навчати війська, через що темпи сповільнять. Однак, застою не буде.

«Цілком можливо, що обидві сторони зосередять свої зусилля на боротьбі з об’єктами у тилу, такими як склади, інфраструктура та командні пункти», — додав генерал.

Додамо, Ворог створив на тимчасово окупованих територіях псевдо добровольчі підрозділи, але не зміг знайти охочих там служити.

Так, за оцінками ворога у батальйоні “судоплатова” та “маргєлова”, які створені колаборантами на Запоріжжі та Херсонщині відповідно, служить до 7% місцевих. Тобто більшість мешканців ТОТ проігнорували “добровольчі” батальйони.

Велика частина особового складу це мешканці рф та найманці з Сербії. Такий факт доводить, що місцеві не підтримують окупацію й ігнорують ворога.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *