Терміново! Всі на ногах: Кремль пішов ва-банк! Окупанти задумали страшне!

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у своєму інтерв’ю роз’яснив, що ворог може здійснити подібну масштабну дію, аналогічну тим подіям, які відбуваються в Авдіївці. Це за умови тих сил та заходів, якими зараз оперує Росія.

Це точкові операції на окремих напрямках. Ось це те, що зараз може зробити агресор. Звичайно, ми уважно стежимо за можливим розвитком ситуації, кадровим потенціалом і іншими можливостями окупантів, – запевнив Андрій Юсов.

За його словами, для проведення широкої наступальної операції ворогам треба провести нову хвилю публічної мобілізації. Ба більше, Юсов запевнив, що таке рішення Кремль серйозно розглядав і воно буквально лежало на столі воєнно-політичного керівництва Росії.

«Проте, це рішення так і не було втілено і наразі відкладено через різні причини. Зокрема, через побоювання дестабілізаційних та протестних процесів всередині Росії, яка насправді є вкрай нестабільним утворенням із купою внутрішніх проблем. Перша хвиля цієї так званої часткової мобілізації частину цих проблем дуже яскраво підсвітила. Тому таке рішення розглядається, але станом на зараз воно не ухвалене», – пояснив Юсов.

Тим часом, речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун розповів, що біля Авдіївки зафіксували деяке зменшення кількості боєзіткнень. Проте Росія не відмовилась від своїх планів щодо хоча б оточення Авдіївки.

Полковник пояснив зниження бойової активності ворога під Авдіївкою тим, що будь-яка армія світу не може йти вперед в якомусь одному темпі або весь час його збільшувати. Окупантам потрібне перегрупування та проведення аналізу ситуації, бо росіяни зазнають досить значних втрат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *