Кíнець президентства? Країна завмерла – шօкуюче рíшення Зеленськоօгоօ: хтօ ж тепер буде? Пօвíдօмили щօйнօ!

Перша леді України Олена Зеленська заявила, що не знає, чи буде президент Володимир Зеленський балотуватися на другий термін на майбутніх виборах.

«Ну, знаєте, це було дуже складне питання для мене. Знаєте, навіть коли він балотувався вперше, я не до кінця це підтримувала… Але якщо він буде балотуватися знову, якщо він балотуватиметься вдруге, якщо він вирішить, що це потрібно, ну, у нас є певний досвід, ми там були. Вже не так страшно, як було вперше», — цитує дружину президента видання The Hill.

За словами пані Олени Зеленської, вона вважає, що певним фактором у рішенні її чоловіка може бути поточна ситуація в країні та здатність організувати вільні та чесні вибори під час повномасштабної війни.

«Це також залежатиме від того, чи буде він потрібен нашому суспільству як президент, якщо він відчує, що українське суспільство більше не бажатиме його на посаді, він, ймовірно, не балотуватиметься. Але я підтримаю його, яке б рішення він не прийняв», – наголосила перша леді України.

Додамо, що Президент України Володимир Зеленський раніше в інтерв’ю португальському громадському телебаченню RTP заявив, що буде балотуватись на президентських виборах, якщо такі відбудуться 2024 року під час війни.

Зеленський також розповів журналістці, за яких умов під час війни можуть відбутись вибори.

«А ви збираєтеся балотуватись?» — запитала главу держави журналістка.

«В 2024 році, якщо буде тривати війна, і якщо вибори будуть відбуватись, я ніколи в своєму житті не кину свою державу. Тому що я є гарантом Конституції, і я її захищаю у будь-якому випадку», — впевнено відповів президент України Володимир Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *