Допомоги більше не буде? США здивували світ: не залишилось нічого. Шокуюче рішення – все для ЗСУ!

На брифінгу в Білoму домі радник президента США з національної безпеки, Джейк Салліван, повідомив іноземним журналістам, щo в Сполучених Штатах закінчуються власні запаси боєприпасів через те, що США надають військову допомогу Україні для зaхисту країни від пoвномасштабнoї російської aгресії.

За його словами, прийшовши до влади адміністрація президента Джо Байдена “виявила, що загальні запаси 155 боєприпасів, які є стандартними боєприпасами НАТО для артилерійських снарядів, були відносно низькими.

 

– Президент Байден наказав Пентагону швидко працювати над збільшенням здатності США виробляти всі боєприпаси, які нам коли-небудь знадобляться для будь-якого конфлікту в будь-який час. Місяць за місяцем ми збільшуємо наші потужності з постачання боєприпасів, – сказав Салліван.

За словами Саллівана, адміністрація президента США дізналася, що знадобляться роки, а не місяці, щоб поповнити запаси боєприпасів до прийнятного рівня. Він зазначив, що це складне завдання для країни, яка допомагає Україні захищатися від атак Росії.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Україна нібито витрачає боєприпаси швидше, ніж США та НАТО можуть їх виробити, а Пентагон відіграє центральну роль у спробах збільшити виробництво.

Нагадаємо, ввечері 7 липня США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на 800 мільйонів доларів, що включає зокрема касетні боєприпаси.

Салліван підтвердив, що боєприпаси прибули в країну: “Вони зараз дуже швидко відправлені в бій і знаходяться в руках українських захисників на передовій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *