Фінальним ударом! Кримський міст на дно: залп за залпом – цей день увійде в історію, добити!

Збройні сили України використовують ракети Storm Shadow/SCALP, які були передані їм союзниками, для нанесення ударів по військовим об’єктам в Криму. У той же час, новітні російські системи ППО С-400 «Тріумф» на півострові нищить український протикорабельний комплекс «Нептун». У французького SCALP вона касетна з об’єднаним кумулятивно-уламковим зарядом. Британський Storm Shadow розрахований на дещо інші цілі.

Однак за допомогою Storm Shadow ЗСУ таки зможуть утримувати Крим і Керченський міст під повним вогневим контролем, розповів військовий оглядач Денис Попович.

– Гіпотетично можна припустити, що ми отримали ракети з радіусом дії до 300 км. От візьмімо якісь позиції української армії біля Херсону. Там по прямій до Криму десь кілометрів 80-90. От у нас 300 км, можете собі уявити, куди може дістати ця ракета, – сказав Попович.

Ракета Storm Shadow може проходити протиповітряну оборону ворога. За попередніми розрахунками, близько 10 таких ракет зможуть перервати російське сполучення мостом через Керченську протоку, сказав військовий експерт Defense Express Валерій Рябих.

ЗСУ вже ефективно використовують американські ракети AMRAAM, – розповідають експерти.

«Те, що був збитий Су-35 з Міг-29, то я думаю, що він був збитий саме ракетою AMRAAM, випущеною з Міг-29. Інші радянські ракети, які в нас є, вони б не добили би. А Су-35 має досить сучасний радар і має ракету, яка дозволяє йому, там ж зараз система така, хто перший побачив того й тапки. Хто перший вистрілив, той і отримав перемогу. Це ж не повітряний бій часів Другої світової війни, коли вони там фігури вищого пілотажу крутили. Такого ж немає. Там за 100 кілометрів зміг засікти противника, натиснув кнопочку: «До побачення», – каже авіаексперт, колишній інженер з випробувань «Конструкторське бюро Антонов» Костянтин Криволап.

Зі слів Браяна Кларка, максимальна оперативна дальність AMRAAM 180 кілометрів. Під час просування до Криму ракети AMRAAM потрібні, щоб придушити російські бомбардувальники та прикрити літаки ЗСУ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *