Там коїться ТАКЕ! Шокуючий бунт в Польщі — палестинці вийшли: Дуда аж зблід! Безлад повсюди, зупинити!

Під час пропалестинської демонстрації у Варшаві цієї суботи з’явилися антисемітські гасла та плакати, що викликали різкі засудження з боку польської влади. Про це повідомляє RMF24.

21 жовтня протестувальники вийшли на вулиці польської столиці, висловлюючи свою критику операції Ізраїлю у секторі Гази. На демонстрації з’явилися плакати з закликами «зупинити геноцид», «за вільну Палестину від річки до моря» та інші. Особливо піднявся шум навколо плаката молодої дівчини із написом «Тримаймо світ чистим», на якому прапор Ізраїлю було зображено у смітнику.

Посол Ізраїлю в Польщі, Яков Лівне, вважає, що польська влада повинна була запобігти таким відверто антисемітським проявам. Заступник глави МЗС Польщі, Павел Яблонський, зауважив, що плакати, які несуть в собі ворожнеч, порушують законодавство, і це може стати підставою для розгону зібрань.

«Президент Республіки Польща Анджей Дуда рішуче засуджує антисемітські гасла, що з’являлися під час вчорашньої демонстрації у Варшаві. Ми, поляки, з поваги до закатованих під час Голокосту, не можемо погодитися на будь-які прояви антисемітизму у будь-яких формах, і усі його ознаки викликають у нас глибоке обурення… Це абсолютно суперечить цінностям, на яких заснована Республіка Польща», – відреагувала наступного дня канцелярія президента.

Президент Польщі Анджей Дуда відгукнувся на події на наступний день, рішуче засудивши антисемітські гасла. Він наголосив на тому, що поляки, пам’ятаючи про жертв Голокосту, не можуть терпіти жодних проявів антисемітизму.

Рафал Тшасковський, мер Варшави, також висловив своє обурення, стверджуючи, що в місті, яке так сильно постраждало від війни та історії, не може бути місця для ненависті та антисемітизму. Він закликав до відповідальності всіх, хто винен у таких діях.

«У місті, яке так сильно постраждало від історії, не може бути місця ненависті та антисемітизму… Будь-які подібні дії заслуговують на осуд, а ті, хто їх скоює, мають нести передбачену законом відповідальність», – заявив він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *