ВІН ЗАГИНУВ! Країна в траурі: страшна втрата — депутата не стало! Пішов, як герой -душать сльози, не забудемо!

В Україні на війні з російськими окупантами загинув депутат Мирослав Ляшок. Депутат районної ради від «Європейської Солідарності» загинув під Вугледаром, стримуючи наступ росіян.

Мирослав Ляшок був депутатом Шосткинської районної ради. За словами Петра Порошенка, Ляшок ще у 2014 році пішов боронити країну. Він також був учасником Революції Гідності.

Після того, як Росія 24 лютого розпочала повномасштабну агресію, Ляшок знову взяв до рук зброю та повернувся до лав Збройних Сил.

Порошенко розповів, що Ляшок тримав оборону на рідній Сумщині, а потім на Сході.

«Він загинув, але залишається непереможеним», – зазначили народні депутати в кулуарах Верховної Ради України.

Міський голова Шостки Микола Нога теж висловив співчуття у зв’язку зі смертю депутата районної ради. Він розповів, що Ляшок один із перших підняв прапор України з написом «Шостка» на Сході.

Як повідомили народні депутати у Верховній Раді, влітку 2022 року Ляшок взяв коротку відпустку з фронту й одружився з коханою.

Мирослав у лютому цього року отримав на фронті контузію, поранення в голову та в стегно. Після лікування він повернувся в стрій.

«Основне поранення прийшлося в стегно. Уламок зачепив артерію, його добряче покрутило в нозі, бо увійшов в одному місці, а перебував в іншому, тому поки дістати його не змогли та наврядчи зможуть. Мабуть, у майбутньому, постійно піпікатиму, проходячи повз металодетекторні рамки. Ще невеличкі уламки дістали з п’яти та голови. Отже, нічого страшного, як залижу рани, то знову ринуся у військо продовжувати славетну справу козаків!» — писав тоді він.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *