У Путіна зупинилося серце! Це офіційно

Про це повідомляють російські ЗМІ. У Путіна зупинялося серце

Російські журналісти, близькі до оточення Путіна, розповіли, що 22 жовтня близько 21:05 за московським часом співробітники служби безпеки Путіна перебували на чергуванні у його резиденції. Згодом вони раптово почули шум і звуки падіння, що долинали зі спальні президента країни-агресорки.

Двоє співробітників служби безпеки негайно пішли в спальню президента і побачили Путіна лежачого на підлозі біля ліжка та перевернутий столик з їжею та напоями. Мабуть, під час падіння президент зачепив і обрушив на підлогу стіл та посуд, що й викликало галас, – зазначили представники медіа.

За їхніми даними, Путін «судомно згинався, лежачи на підлозі, закочувавши очі». Саме тому працівники служби безпеки негайно викликали медиків, які перебували в одній із сусідніх кімнат резиденції.

«Лікарі провели реанімацію, попередньо з’ясувавши, що президент має зупинку серця. Допомога була надана вчасно, серце запустили й Путін прийшов до тями», – сказали у ЗМІ.

За відомостями представників телеграм-каналу, Путіна наразі перемістили до спеціально обладнаної кімнати у його резиденції, де вже було встановлено необхідне медичне обладнання для реанімації. За їхніми словами, фактично це палата інтенсивної терапії, обладнана новітньою технікою і тепер президент країни-агресорки перебуває під наглядом медиків.

Путіну вже шукають заміну

Журналісти також розповіли, що випадок із зупинкою серця Путіна серйозно стривожив найближче оточення президента. Зрештою лікарі вже попереджали, що президент країни-агресорки «дуже поганий і до кінця осені навряд чи проживе».

Водночас після повідомлення про вечірній інцидент, кілька близьких до Путіна людей зв’язалися один з одним у телефонному режимі й домовилися 23 жовтня провести консультації щодо можливих дій, якщо президент Росії помре найближчими днями.

Наостанок у виданні зазначили, що останнім часом усі офіційні зустрічі та заходи проводить двійник Владіміра Путіна.

Президент Росії має проблеми зі здоров’ям

Ексспівробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов розповів, що турне Путіна з Пекіну до Киргизстану насправді свідчать не про бурхливу діяльність президента країни-агресорки. Натомість це говорить про його значні проблеми зі здоров’ям.

Зокрема, після свого турне Путін зупинився у Пермі, Ростові-на-Дону і вже потім поїхав у Сочі у свою резиденцію. Жирнов сказав, що, ймовірно, «здоров’я Путіна підкошує» й не дозволяє йому довго перебувати у повітрі.

Експерт також зазначив, що у Пекін, імовірно, літав справжній Путін, а не його двійник. Тому і доводилося робити такі численні зупинки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *