Топзірки та աанувальники прощаються з Лоліт0ю Мілявськ0ю: одному Богу відома причина

Вчора в Льодовому палаці Могильова мав відбутися концерт 55-річної Лоліти Мілявської. Це шоу було останнім запланованим виступом в Білорусі.
Однак послухати живе виконання пісень улюбленої артистки прихильникам не вдалося. Прямо зі сцени її госпіталізували в місцеву клініку.
Лікарі діагностували гіпертонічний криз – надмірне підвищення артеріального тиску.

Як виявилося, Лоліта відчула себе погано ще до початку концерту. Чергували на майданчики медики артистці не допомогли: вона все одно відчувала себе погано. Проте, співачка все ж вийшла на сцену, виконала кілька пісень і спробувала поліпшити самопочуття гумором. «55 років – це коли рок-н-рол пішов безповоротно. У мене реально шібануло тиск. Стою, боюся поворухнутися.

Вибачте мене, будь ласка … », – цитують слова знаменитості« Могильовські ведомости ». У підсумку, Лоліта все ж була змушена перервати виступ і поїхати в лікарню.

Тієї ж ночі Мілявська вирушила до Москви, де її оглянув лікар. Директор артистки –  Едуард Хруцький – заявив, що співачка до сих відчуває себе погано. Він також висловив готовність повернути фанатам гроші за квитки. Правда, ніхто з глядачів поки з таким проханням не звертався.
«Ми приїхали в Москву, і з ранку Лоліта вирушила до лікарні. Думаю, що їй доведеться провести там мінімум кілька днів. З приводу перенесення концерту в Могильові – зрозуміло, що в понеділок увечері все обговорювалося похапцем, але у нас настрій повторити концерт ще раз в цьому місті. Дайте нам пару днів, щоб зрозуміти, що з самопочуттям артистки. Може бути, це вирішиться протягом двох тижнів », – розповів він виданню« Комсомольська правда ».

Примітно, що за день до інциденту Лоліта скаржилася на умови в Могилевської лікарні, де через неналежне лікування мало не помер брат її чоловіка. «Якби я не була артисткою, то у мене не було б Подруги Аніти Цой, завдяки Якої, зараз би в лікарні Москви не рятували Б брата мого чоловіка, у якого сьогодні День Народження, фермера-трудяги з Могильова! … немає ліків і 2 тижні не змогли поставити діагноз у звичайній міській лікарні Могильова … Просто кололи антибіотики, посадили печінку … Я не кажу, що в Москві лікування бездоганне …, але Є Лікарі, яким не пох! .. Я співала в Бресті і все Час думала, мені Пощастило , у мене є Друзі, які відбулися, завдяки пекельному вкаливанія, є можливість попросити про Допомоги !!! А як іншим ?? Іноді обмирає в Інтернеті? .. або просто, поки не хворіють ??! АНІТА !!! Я тебе люблю!!! Прим. ред.).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *