Виснажена 3алужний зі слізьми на очах екстрено звернулась до нації і п0відомила про…

“У цій війні беруть участь не лише військовослужбовці і не тільки ті, хто взяв до рук зброю, – наші маленькі дітки, які зовсім ні в чому не винні, крім того, що вони народилися саме тут і саме в цей час. Вони справді нічого не розуміють, що відбувається, але однозначно потребують захисту як біля Соледара, Бахмута, Великої Новосілки, так і тут, тому що їхній батько пішов на фронт і, можливо, входить до тих майже 9 тис. героїв, які загинули”, – сказав Залужний.

Додамо, ветерани складають “кістяк” військових підрозділів під час відбиття агресії Російської Федерації проти України, заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“Історична єдність (українського народу – ІФ) стала можливою, в тому числі й завдяки тому, що в основі стояли ветерани, волонтери та всі, кому не байдужі доля та майбутнє України… Це та основа, яка дозволила Збройним силам України зірвати плани ворога на бліцкриг і вже в перші місяці досягти вражаючих успіхів, і основну роль у цих успіхах відіграли ветерани, яких на початку широкомасштабної війни начитувалося майже 50 тисяч, і переважна більшість з них знову стали в лад, і зараз вони складають “кістяк” військових. підрозділів”, – сказав речник.

Він переконаний, що неоцінений досвід українських ветеранів вивчатимуть у майбутньому всі найсучасніші армії світу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *