Щойно!!!Жaхлuвa тpaгeд iя п0тpяслa всіх нас: “р0збuвcя в ДТП перед самим…”

Tрагічну новину повідомив виконавець ролі Люка Скайуокера, актор Марк Хемілл в своєму Twitter.

“ДЖЕРЕМІ БУЛЛОК БУВ КВІНТЕСЕНЦІЄЮ АНГЛІЙСЬКОГО ДЖЕНТЛЬМЕНА.

ПРЕКРАСНИЙ АКТОР, І ТАКИЙ ДОБРИЙ ДО ВСІХ, КОМУ ПОЩАСТИЛО ЗУСТРІТИСЯ АБО ПОПРАЦЮВАТИ З НИМ. Я БУДУ ДУЖЕ СУМУВАТИ ЗА НЬОГО І ТАК ВДЯЧНИЙ ЗА ТЕ, ЩО ЗНАВ ЙОГО”, – НАПИСАВ ВІН.Останні роки свого життя Буллок провів в Лондоні разом з дружиною. Актор страждав від хвороби Паркінсона.Помер артист в госпіталі Святого Джорджа в Тутінгу у четвер, 17 грудня.

Буллок народився в 1945 році в графстві Лестершир в Англії, в 1958 році почав зніматися в рекламі. У 17 років брав участь в мюзиклі “Літні канікули” (1963) разом з Кліффом Річардом.У його фільмографії значаться картини “Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає” 1980 року і “Зоряні війни: Епізод 6 – Повернення Джедая” 1983 року, “Шпигун, який мене любив” і “Восьминіжка” (десятий і тринадцятий фільми про Джеймса Бонда). Також він з’являвся в британських телесеріалах, включаючи “Доктор Хто” і “Робін з Шервуда”. За всю кар’єру актор зіграв понад 100 ролей.

Раніше повідомлялося, що на 86 році життя помер британський актор Девід Проуз, який зіграв Дарта Вейдера в оригінальній трилогії культових “Зоряних воєн”. Також ми писали, що у Великобританії, в результаті зараження коронавірусів, помер актор фільму “Зоряні війни” Ендрю Джек.Творець всесвіту “Зоряних воєн” Джордж Лукас задумував Фетта як другорядного персонажа, який несподівано набув популярності серед глядачів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *