Прямо в ефірі! Сталося страաне, він п0мер – Тимошенко не стримала сліз: такою її ще не бачили. Жалоба!

«Сьогодні я до вас приїхала з поховання свого близького друга дитинства. Ми, скільки себе пам’ятаю, товаришуємо родинами. Прекрасна родина, відносно молода людина, – 57 років. Ось сьогодні ми його поховали», – сказала політична діячка.

Політикиня уточнила, що її друг помер від коронавірусу. Вона пояснила, що хворий товариш не знав, куди звертатися.

«Він не міг додзвонитися до сімейного лікаря, як і тисячі людей. Коли додзвонився, йому треба було туди їхати хворим, бо ніхто до нього не приїхав. Коли треба була швидка допомога, йому сказали, що він недостатньо хворий, ще можна потерпіти», – повідомила Тимошенко.

Варто зазначити, що сама Тимошенко належала до антифакцинаторів. Викрив нардепку Гройсман, який в ефірі заявив, що:

«Я переконав всю свою родину вакцинуватись різними вакцинами. Я переконав усіх своїх рідних, близьких, знайомих. Я он навіть Юлію Володимирівну (Юлію Тимошенко – редакція) переконував зараз під час паузи, що їй треба вакцинуватись. Чому? Бо треба, щоб люди були здорові», – сказав тоді Гройсман.

Защначимо, що нещодавно вона також відреагувала на смерть одного із засновників Партії регіонів Юхима Звягільського. Політикиня написала пост на своїй сторінці у Facebook , до якого додала тепле спільне фото зі Звягільським.

«Є люди, яким стає мужності лишатися чесними, гідними і правильними за будь-яких обставин. Юхим Леонідович – безумовно, з таких Людей» – написала Тимошенко.

Депутатка зазначила, що знала Юхима Леонідовича особисто і у них були «гарні людські стосунки».

«Людина слова та справи. Людина, якій я не раз дякувала за підтримку…», – продовжила вона.

Тимошенко написала, що на Донбасі, в шахтарських колах померлого іноді називали «Батьком», бо він справді по-батьківськи турбувався, вболівав за гірників, був із ними серцем і душею, «не важливо – обіймав він при цьому посаду директора шахти чи перебував на чолі уряду».

«Юхим Звягільський – справжній Чоловік і справжня Людина. Не так і багато є тих, про кого можна так сказати щиро. Вічна пам’ять…», – завершила депутатка.

Нагадаємо, що у суботу, 6 листопада, стало відомо про смерть колишнього депутата Верховної Ради та виконувача обов’язків прем’єр-міністра України, одного із засновників “Партії регіонів” та незмінного керівника шахти імені Засядька в Донецьку Юхима Звягільського.

Своїми спогадами про цього політичного діяча поділилася шеф-редактор видання “Лівий берег” Соня Кошкіна. “Юхим Леонідович був глибою. У прямому і переносному сенсі. За подіями його життя можна зняти крутий фільм. Не один.

Вісім разів обирався до Ради. Цьогорічне скликання, дев’яте, вже не балотувалося, а 2014-го його округ “порізали”, внаслідок чого для перемоги йому знадобилося якихось тисячу з копійками голосів (відтворюю по пам’яті). Був в.о. прем’єра за Кравчука ще, 93-го. Вляпався у гучний корупційний скандал, потрапив під слідство та спішно репатріювався до Ізраїлю. Повернувся 97-го. Знову Рада. Беззмінний керівник шахти “Засядька” багато років. Підтримував Януковича. Вважався одним із “символів” Партії Регіонів. Це дозволяло йому в очі Януковичу бити все, що вважатиме за потрібне.

“У 2014-му він до останнього не хотів їхати з Донецька. Його зв’язка з цим містом була якоюсь аномальною навіть, ніби жива пуповина. Але в один із днів (серпневих, здається) помічників Юхима Леонідовича “запакували на підвал”.

І поперли на нього самого. Витягав їх цілий Кобзон (Фіма з ним дружив). Ось і все. До Донецька він більше не повернувся.

Навіщо це все? Ні, я зовсім не ідеалізую покійного. Він був дууууууже суперечливою фігурою. Дуже. Сильно. Дуже суперечливою. Але його життя – епоха. Яскравим виявом якої він був. З усіма плюсами та мінусами. Можна любити, можна ні, але точно потрібно знати та розуміти, щоб робити висновки на майбутнє”, – зазначила журналістка Соня Кошкіна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *