«Вранці прокидаюсь і все…». Горе не обійшло стороною Ольгу Сумську

Ольга Сумська народилася в родині знаних акторів Ганни Іванівни Сумської (в дівоцтві Опанасенко) — заслуженої артистки УРСР, і В’ячеслава Гнатовича Сумського — народного артиста України. У Ольги є старша сестра Наталя — теж актриса.

В’ячеслав Сумський помер від раку ще 2007 році у віці 73 років. Життя Ганни Сумської обірвалося на початку повномасштабної війни. Їй було 88 років.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Ольга Сумська розмістила зворушливий пост до дня народження покійної мами. 14 жовтня артистці виповнилося б 90 років.

«МАМА…Ганна Іванівна Сумська.Сьогодні 90 років з дня народження рідненької…????????????????????????❤️Перед очима всі найщасливіші моменти життя…Вранці прокидаюсь і розповідаю тобі про плани на день,адже це наш ритуал…

Ти там, далеко, у засвітах,але водночас поряд з нами завжди,я це знаю????????❤️Скільки щирості, сонячної енергії в твоєму серці, яку ти дарувала всім навколо…Моя душа, мій всесвіт, моя кровинка…Дякую тобі, Боже, за таку МАМУ!», — написала Ольга Сумська.

Сумська показала добірку яскравих архівних фото, на яких Ганну Іванівну можна побачити молодою, на сцені, а також у колі родини.

На деяких світлинах можна побачити також чоловіка Ольги Сумської Віталія Борисюка, а також її доньок, які також стали акторками, Антоніну Паперну та Ганну Борисюк.

Українці, зокрема й знаменитості, в коментарях підтримали Ольгу Сумську та вшановують пам’ять її мами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *