Українці, не знаю навіть як вам про це повідомити … Українці можуть залиաитися без зарплат і пенсій

Якби не західна фінансова допомога, то українці вже могли би залишитися без пенсій і заробітних планів. Тому важливо якнайшвидше отримати обіцяні Євросоюзом гроші.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у інтерв’ю для Frankfurter Allgemeine Zeitung. За його словами, Україна отримує величезну підтримку від партнерів: на першому місці – США, на другому – Євросоюз.

Німеччина перебуває на передовій фінансової допомоги, проте 3 мільярди євро з обіцяного європейського пакету в 9 мільярдів заблоковано, зокрема, тому, що Берлін пропонує надати ці кошти у вигляді грантів, а не кредитів.

«Для нас найголовніше, щоби вони надійшли якнайшвидше. Нам це потрібно для того, щоби наша фінансова система вижила. Чи стане це кредитом або грантом, менш важливо. Ми вже вичерпали всі можливості економії», – зазначив прем’єр.

Він також наголосив, що на теперішній моменти оборонний бюджет України становить 60% державних видатків, тому західна фінансова допомога йде на соціальні потреби. Таким чином будь-яка затримка може мати жахливі наслідки.

«Якщо говорити про вкрай негативний сценарій, то ми вже не змогли би платити ні зарплати, ні пенсії. Тому фінансова стабільність України така ж важлива, як і військова безпека чи постачання боєприпасів», – додав він.

Нагадаємо, що ситуація з електроенергією дуже складна. У фокусі російських атак перебувала Західна Україна, де енергетична система постраждала наразі найбільше.

У Волинській області тривають роботи з відновлення електропостачання споживачам, які залишились без світла у результаті ударів росіян по енергооб’єктах в суботу, 22-го жовтня.

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк висловив думку, що Російська Федерація вторгалася на територію суверенної країни. Війна завершиться лише тоді, коли Кремль виведе своїх окупантів із наших земель.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *