У ДТП загинула волонтерка, яка возила допомогу на передову: її назвали “ангелом Бахмута”.

Героям Твоїм Слава!

9 жовтня Загинула в автокатастрофі прекрасна світла Людина  моя Подруга, Волонтер, Бойовий Медик, світлий Ангел Tatyana Millard Вона везла Захисникам машину, не вірю що я це пишу!

Ми познайомилися однієї ночі коли я везла допомогу під Бахмут а Таня з Пітером та ще однією подругою вже поверталися з відти, ми пили каву нас об’єднувала одна робота та втрата, в той час я втратила чоловіка свого Героя Миколу Воєвідка . Пітер, Тетяна, я ми були в проекті “Констянтин” де було зібрано однодумців Волонтерів з цілого світу.

Ми зустрічалися творили Добро надавали допомогу Нашим Захисникам в Госпіталях, мирних людей евакуйовували, Таня розвозила по цілому фронті допомогу евакуйовували з Пітером поранених Захисників з нуля.

“Ми творили добро, надавали допомогу нашим захисникам у шпиталях, мирних людей евакуювали, Таня розвозила по всьому фронту допомогу, евакуювала з Пітером поранених захисників з нуля”, – розповіла подруга.

Тетяна Міллард переїхала з України до Великобританії
Жінка возила машини для Сил оборони України

Це велика втрата для Нашої України і для мене особисто. Таня родом з Бахмута, але вже 14 років жила в Великобританії була успішним фінансистом люблячою дружиною,в неї було комфортне життя, коли почалося повне вторгнення нелюдів московитів вона невагаючись вилетіла на допомогу своїй Україні, долучила багато спонсорів, людей з інших країн просила про будь яку допомогу для ЗСУ.

Вона була і назавжди залишиться для мене як сестрою, подругою, справжнім бойовим побратимом для всіх Захисників, для Волонтерів, для Журналістів. Вони були завжди в самому пеклі, рятуючи життя хлопців. Ангел у білому халаті. Вона мала добре серце, завжди для всіх знаходила вільну хвилину зателефонувати, написати смс та сказати добре слово. Так пишу про Героя – Волонтера, Медика, і невірю що це пишу про свою Таню як завжди я говорила якщо я виживу то ми будемо святкувати разом Перемогу, а вона мені казала
-Іваначка вижевеш в Тебе є Миколка є Ми все буде добре  і вже нема  хто наступний хто оооо ???

Ця клята Війна забирає моїх найкращих друзів, рідних людей!
Цей рік- це пекло
яких я втрат зазнала на цій Війні скільки Побратимів, Друзі та Знайомих Загинуло віддали своє життя за Україну.

Нехай добрий, світлий спомин про Тетяною назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав, любив та шанував.
І хоча непоправний біль втрати не вгамують жодні слова, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!
Поділяємо біль та горе рідних!
Вічна і світла пам’ять
тобі Мій Ангел “Таня”????
Помоліться за її душу!
Моє серце розбите я буду сумувати за Тобою моя дівчинко!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *