Сталօся страաне, він п0мер.” Тебе зм0гла забрати у нас тільки крилата ракета. 3найաли тілօ легендарнօго

на У деокупованому Ізюмі Харківської області з – під завалів дістали тіло легендарного українського бійця Романа Косенка псевдо ” Яшка Циганков ” . Він загинув під час оборони міста. ց

Про це повідомила волонтерка Анна Демиденко 16 вересня на своїй сторінці у Прощання 3 військовим 18 вересня . Facebook . відбудеться За її словами , Косенко загинув унаслідок ворожого авіанальоту на місто . ” Тебе змогла забрати у нас тільки крилата ракета , бо ніяка русня не могла тебе вбити . Ракета в місті Ізюм 9 березня зупинила Яшку – Кіпіша !

Тільки зараз тебе знайшов побратим і забрали додому ” , написала Демиденко . Військовослужбовець ЗСУ Юлій Терехов у Facebook додав , що Яшка Циганков загинув , стримуючи російських окупантів у вуличних боях за місто Ізюм .

” Упав як воїн , у бою зі зброєю в руках , боровшись до останнього . Яшка загинув від ворожого авіанальоту , a його тіло під завалами залишилося зруйнованого авіабомби ” , написав він . потужним будинку , вибухом ” Вчора народний герой України , відважний боєць ССО ЗСУ , мій побратим Іскандер “ Алі ” Мамедов , в умовах інтенсивних бойових дій приїхав у місто Ізюм і своїми руками відкопав нашого друга Ромчика ” , написав він .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *