Вже цієї ночі nочнеться сnравжня жaрa, вам потрібно неrайно, всіма можливими способами виїжджати: Ірина Верещук звернулась до українців

Мешканці тимчасово окупованих південних областей України, особливо Херсонської та Запорізької, повинні максимально швидко евакуюватись всіма можливими способами, аби Збройні сили могли звільняти ці території, не наражаючи на небезпеку цивільне населення.

Про це ввечері п’ятниці, 9 липня, заявила міністерка реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.

«Евакуація є, і люди про неї знають. Горизонтальна система комунікації дуже добре діє. Ті, хто виїхали, мають і знають шляхи, волонтери, ми долучаємось.

Я не буду зараз публічно про це говорити, тому що це безпека людей», – зазначила Верещук в ефірі національного телемарафону, повідомив «Захід.нет».

За її словами, Росія хоче, аби цивільне населення залишалось якнайдовше на окупованих територіях і робить все, аби закрити можливість для людей офіційно евакуюватись.

Водночас, як наголосила міністерка реінтеграції, люди, особливо жінки, у яких є діти, повинні мати життєву мудрість і розуміти: перебування на території Херсонської і Запорізької області в рази гірше і небезпечніше, ніж перебування на підконтрольній Україні території.

Верещук також зазначила, що російські загарбники використовують цивільне населення як живий щит, тому громадяни повинні виїхати, аби дати можливість ЗСУ звільнити землю від ворога.

«Наша артилерія мусить працювати, бо деокупація включає в себе збройне застосування сили, ми ж розуміємо це», – пояснила Верещук, додавши, що виїжджати і вивозити своїх рідних треба всіма доступними способами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *