3нօву свято – Як вu з Україною так ми і з вамu! Яnонці відмовuлuся гасuтu судно РФ, яке nалає… на бoртy корабля знаходuться блuзько 600 автoмoбiлiв

В японському морі горить судно-ролкел “Ангара”, на бօрту якого було 570 вживаних легкових автомобілів. Вантажний корабель водотоннажністю 6330 тонн зареєстрований у Сьєра-Леоне. Судно прямувало з Тоями до Владивостока. Попередньо, причиною пожежі став один із уживаних автомобілів у вантажному відсіку.

За даними дев’ятого штабу берегової охорони (м.Ніїгата), інцидент стався приблизно за 28 кілометрів від Вадзіми.

Як повідомила японська газета Хуккоку, згоріли всі вантажні палуби і житлові приміщення. Відомо що всіх 25 членів екіпажу “Ангари” врятувало судно “Хамаюкі” японської берегової охорони

Японці допомогли росіянам витягли з вогню шістьох людей.

Водночас офіційний перевізник Japan Auto Lines (зареєстрований у Владивостоці) повідомляє, що японська сторона відмовилася допомагати гасити пожежу на судні, тому з рейсу довелося знімати другого перевізника.

Як стверджують в компанії, на допомогу охопленій полум’ям “Ангарі” прийшов ролкен “Ольхон”. Мабуть, “за доброю російською традицією” не помітили того, кого не хотіли бачити.

Ось така вона “подяка по-російськи”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *