Сльози щастя! 0купантів погнали – іст0ричний прорив: звільнення Півдня! За лічені години!

Російські війська бігли в районі Осокорівки. Підрозділи Збройних сил України під час контрнаступу на Херсонському напрямку відтіснили окупантів у районі Осокорівки. Про це свідчить публікація керівника військового відділу фонду “Повернися живим” Андрія Римарука, яку він оприлюднив у своєму мікроблозі Twitter.

Зокрема, він поділився фотографією, де зображено пам’ятник кавуну. Ця експозиція була встановлена ​​на перехресті автодоріг Т0403 та Т2207 на півночі Херсонської області.

Раніше біля пам’ятника кавунові були розташовані позиції російських військ, але публікація Андрія Римарука свідчить про те, що ЗСУ продовжують контрнаступ на Херсонському напрямку, під час якого окупантів відтіснили в районі Осокорівки.

«Нічого особливого, просто наш кавун. Привіт режисеру Роману Бондарчуку та найкращому звукорежисерові Сергію Степанському», – підписав фотографію у своєму Twitter керівник військового відділу фонду «Повернися живим», натякаючи на черговий успіх ЗСУ на Херсонському напрямку. Українські ЗМІ також опублікували карти прориву фронту та просування ЗСУ на Херсонському напрямку.

Українські військові продовжують просування на південному напрямку. Про повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони Південь Наталія Гуменюк.

Вона наголосила, що «незалежність» або «приєднання» будь-яких українських територій до росії — це думка росіян, яку ніхто не підтримує, а особливо — Сили оборони та ЗСУ.

Гуменюк розповіла, що за минулу добу українська авіація дев’ять разів атакувала позиції окупантів на південному напрямку. Українські ракетно-артилерійські підрозділи виконали майже 550 вогневих завдань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *