Йоrо обожнювалu мільонu телеrлядачів… Ласточкін з “Кварталу 95” nовідомuв nро неnоnравну втрату

Зірка гумористичного шоу “Ліга сміху” Ігор Ласточкін, який зараз займається волонтерською діяльністю, поділився трагічною новиною.

Зокрема, на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм він повідомив сумну новину – на фронті загинув його друг і колега по сцені. politeka.net

Так, на фронті загинув український гуморист, актор та учасник “Ліги сміху” Роман Іваненко . Роман отримав тяжке поранення у бою та потрапив у полон, де йому не надали медичної допомоги. Життя гумориста обірвалося

“Ступор, порожнеча, спогади, біль, ще спогади, ще більший біль. Ромка, ти чудова Людина! Ти Чудовий Актор! Ти Герой!! Передивляюсь Форматовські виступи, сміх і знову біль… Спочивай з миром, друже”, – висловив емоції Ігор Ласточкін .

Він також залишив співчуття для сім’ї та друзів артиста.

Варто зазначити, що Роман Іваненко – учасник Ліги Сміху. Гуморист виступав у команді “Наш формат”. Повномасштабна війна застала актора у Німеччині. Втім, Роман одразу повернувся до України та зайнявся волонтерством, а потім пішов на фронт, щоб захищати країну від російського окупаційного війська.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *