Страաний наказ Путіна! П0ки ми спали – екстрене оголоաення: сотні тисяч с0лдат. Почалось?

У російських військах поки що не відчувається недостача особового складу, але вже зараз ворожі генерали вбачають відсутність резервів для майбутніх боїв, які заплановані на весну 2024 року. Тому вони настоюють на проведенні другої хвилі мобілізації.

Таку думку висловив військовий експерт Михайло Жирохов у своєму інтерв’ю для одного з українських ЗМІ.

Жирохов пояснив, що означає перекидання на фронт на Луганщині 25-ї російської армії. Про це факт повідомляла українська військова розвідка і пов’язувала такі дії ворога із великими втратами.

«Поки що нестачі особового складу в росіян немає. Перекидання певних підрозділів свідчить про те, що шляхом активних наступальних дій скорочуються не лише наші резерви, а й резерви росіян, які вимушені їх перекидати по різних ділянках фронту», – вважає експерт.

Жирохов відзначив, що наразі у російських окупантів є наявність додаткових резервів, які включають в себе кадрову армію, яку підсилено мобілізованими військовослужбовцями.

«Але вже зараз російські генерали бачать, що в них немає резервів для весни 2024 року. Саме тому вони наполягають на тому, щоб почалася друга хвиля мобілізації в Росії. Поки що Путін від цього відбивається, але ситуація на фронті свідчить про те, що, найімовірніше, такий крок буде», – прогнозує військовий експерт.

Він додав, що всі ці «затикання дірок якимись кадровими арміями» не вирішують кардинально ті завдання, які стоять перед російськими загарбниками на фронті.

За оцінками Жирохова, для війни проти України навесні 2024 року росіянам знадобиться близько 300-400 тис. бійців.

«Це підйомна для Росії цифра, країна велика. Питання буде лише в якості цього особового складу. Але те, що вони зможуть знайти стільки людей, для мене не питання», – зазначив експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *