А oсь цe вжe сeрйознo! Медведчук заявив, що на 3елeнського з дня на день чекають невтiшні новини…

Звинувачений у держзраді голова забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук, якого за обміном полоненими відправили до РФ, видав “перли” про нібито нацизм в Україні. Він заговорив про “геноцид Донбасу” і “нав’язаний Заходом” так званий ядерний апокаліпсис.

На захист свого кума, російського диктатора Володимира Путіна, зрадник вимагає трибуналу над президентом України Володимиром Зеленським. Такі тези скандальний політик описав у статті для росЗМІ. У стилі розпропаганди зрадник заговорив про розв’язаний проти жителів Донеччини та Луганщини “геноцид” із боку нібито української влади. Її дії він надумався порівнювати зі злочином “гітлерівців проти єврейського населення Рейху”.

“Після приходу до влади Зеленського режим перестав приховувати свою нацистську сутність та почав відтворювати дії Гітлера”, – видав Медведчук.

Він цинічно стверджує, мовляв, це Україна разом із союзниками створила “всі умови”, щоб залучити “бідну” Росію до так званого збройного конфлікту.

На його думку, суд над українським лідером допоможе подолати це та “врятувати світ від ядерної війни”. Хоча ядерні погрози постійно звучать лише з боку глави РФ Путіна, на арешт якого вже є ордер, виданий Міжнародним кримінальним судом (МКС) у Гаазі.

“Такий судовий процес дозволить запобігти реінкарнації нацизму в інших країнах. Тільки спільними зусиллями, вилікувавши Україну від “коричневої чуми” нацизму, зробивши на її прикладі висновки та покаравши винних, людство зможе уникнути ядерного апокаліпсису”, – висловився Медведук.

Колишній депутат ВРУ стверджує, що країни світу мають “об’єднатися заради проведення судового процесу” над українським режимом.

Він вважає, що той має відбуватися за прикладом Нюрнберзького міжнародного військового трибуналу. За маразматичними переконаннями Медведчука, це в майбутньому допоможе запобігти “повторенню трагедії Німеччини минулого століття”.

Також кум Путіна заявив, мовляв, у період 2005-2022 років західні політики та спецслужби “перетворили масову свідомість українців”. Він вважає, що уми громадян України “перетворили на слухняний інструмент”, нібито щоб досягти своїх спрямованих проти Росії “геополітичних амбіцій”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *