Жaxливa тpагeдiя сталась в Києві. Жінка спօчатку Bикинула з Bікна дочkу, а п0тім стрибнула сама (Biдео)

За словами свідків, мати викинула дочку, а потім стрибнула сама. У Києві на вулиці Солом’янській, 14 сталася трагедія – мати разом з дочкою випали з вікна дев’ятого поверху житлового будинку. Внаслідок падіння вони загинули на місці.

Про це повідомив “Київ Оперативний” і оприлюднив відповідне відео. За словами свідків, мати викинула дочку, а потім стрибнула сама. “Жінці, що загинула, було 29 років, а її доньці лише шість років. Обидві померли на місці. За словами свідків, мати викинула дочку,

а потім стрибнула сама. Причини з’ясовують співробітники поліції на місці трагедії”, – повідомляє сайт “Сьогодні” з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

За словами свідків, мати викинула дочку, а потім стрибнула сама. У Києві на вулиці Солом’янській, 14 сталася трагедія – мати разом з дочкою випали з вікна дев’ятого поверху житлового будинку. Внаслідок падіння вони загинули на місці. Про це повідомив “Київ Оперативний” і оприлюднив відповідне відео. За словами свідків, мати викинула дочку, а потім стрибнула сама.

“Жінці, що загинула, було 29 років, а її доньці лише шість років. Обидві померли на місці. За словами свідків, мати викинула дочку, а потім стрибнула сама. Причини з’ясовують співробітники поліції на місці трагедії”, – повідомляє сайт “Сьогодні” з посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *