Схоже це кінець! Пів години тому на нараді генерал сказав путіну прямо в очі Владимир Владимирович: “ми проuгралu, ето конец”, це повнuй провал в Україні – ЗМІ

Путін провів естрену нараду з генералами через загострення ситцації на фронті

Коли Путін передав слово представнику керівництва Генштабу, той кількома словами висловив упевненість у тому, що інформація з доповіді відповідає планам США, і сказав, що у військ РФ більше немає можливостей ля наступу, а скоро не буде й для оборони.

Свою промову він завершив фразою: “Ви програли, Володимире Володимировичу!”.

Учасники наради, як зазначається, були “щиро вражені зухвалістю генерала” і після довгої паузи Патрушев сказав: “Як ви розмовляєте з верховним головнокомандувачем?”

Генерал відповів не менш різкими висловлюваннями і його “поспішили відключити від ефіру”.

У свою чергу Путін поцікавився, чи це є позиція Генштабу та міноборони й одразу отримав запевнення, що це не так.

“Після нарада тривала не більше пів години, протягом яких президент похмуро мовчав, а решта вичавлювала слова стриманого оптимізму”, – пише “Генерал СЗР”.

Telegram-канал зазначає, що це вже другий інцидент за останні дні, коли представники військового командування висловлюють невдоволення Путіну у вічі.

“І якщо перший випадок можна було списати на п’яну витівку, то вчора це було явне бажання висловити претензію президенту в очі. Військове керівництво чудово розуміє, що їх зроблять крайніми за поразку у війні, яку розв’язав Путін, і тому варто чекати на подальше невдоволення в колах керівництва військового блоку, яких президент просто зобов’язаний зробити “цапами-відбувайлами”, – пише “Генерал СЗР”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *