0сь і все! Удaр за удaрoм – вuбухu повсюду: 74 pаkет? Накрuло всіх! Пеkельна ніч в Белгород!

Bиявилася надзвичайно неспокійною для мешканців Бєлгородської області. Її буквально накрило “бавовною”. Відомо про десятки вибухів. Не минулося без заяв про “роботу ППО”. У Росії продовжує відбуватися щось вкрай дивне.

У Бєлгородській області у ніч проти мешканці чули гучні вибухи. Їх нарахували кілька десятків. Ясна річ, що місцева влада вирішила заспокоїти байками про “роботу ППО”. Відомо, що вибухи у Бєлгородській області пролунали тоді ж, коли в Україні – повітряні тривоги.

Зокрема, у Харківській області, яка межує з нею. За даними місцевих телеграм-каналів, сталося 25 вибухів. Також надійшла інформація про буцімто 7 “відпрацювань ППО”.

У мережі вже бідкаються, чи не почався наступ зі Сходу. Губернатор уже поспішив заспокоїти містян. Мовляв, оперативні служби вже розбираються, що сталося.

За попередніми даними, запевняє він, минулося без руйнувань та постраждалих. Водночас він пообіцяв повідомити, якщо щось зміниться. У місцевих пабліках зауважили, що потужні вибухи чули у районі селища Комсомольське. А ще ми побачили у них дуже багато милоти. Нам просто страшенно подобається, як вони всі метушаться, переживають, бідкаються.

А ще росіяни закликають не знімати роботу ППО. Вибачте, у нас тут просто істеричний сміх. Просять не знімати роботу ППО, якою самі ж себе обстрілюють. Це сюр, і він можливий лише в Росії. Нагадаємо, що 12 січня в Бєлгородській області РФ сталося знеструмлення частини регіону через пошкодження високовольтних проводів нібито через падіння дрона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *