Екстрені переговори! Ердоган оголосив щойно – Путіна і Зеленського за один стіл: сталося немислиме!

Можливі переговори можуть пройти в Стамбулі.

Туреччина працює над пропозиціями щодо відновлення «зернової угоди», можливі переговори можуть пройти в Стамбулі.

Як пише Sabah, після виходу Росії з «зернової угоди» ситуація на світовому продовольчому ринку значно погіршилася.

«З тих пір, як Росія призупинила дію угоди, ціни на зерно в менш розвинених країнах зросли на 15 відсотків… Протягом місяця після того, як зернова ініціатива була припинена, в результаті бомбардувань було пошкоджено 220 тисяч тонн зерна, чого вистачило б на те, щоб прогодувати 810 тисяч осіб протягом року», — пише видання.

Також Туреччина не вважає, що альтернатив за межами зернового коридору буде достатньо для запобігання небезпеці голоду і продовжує зусилля з відродження механізму «зернового коридору».

«Туреччина працює над проектними пропозиціями, щоб зробити коридор функціональним, щоб не викликати глобальних проблем… Заявлено, що технічні переговори між Москвою і Києвом щодо активізації коридору можуть відбутися в Стамбулі», — йдеться в статті.

Крім того, зазначає Sabah, на столі переговорів також знаходяться «пропозиції щодо більш справедливого розподілу зерна, що проходить через коридор, і віддачі пріоритету бідним країнам».

Президент Росії Володимир Путін повернеться до зернової угоди, щоправда, для цього йому зроблять набагато більше поступок, ніж зараз.

Отакий прогноз озвучив правозахисник Марк Фейгін, зазначивши при цьому, що у президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана достатньо важелів тиску на агресора. «Босфор та Дарданелли — це важіль чи ні?»,- заявив експерт, зазначивши при цьому, що Туреччина може натиснути на РФ в питанні тіньового імпорту.

Експерт також зазначив, що Путін не зацікавлений в тому, щоб зіпсувати відносини з Туреччиною.

«Ти образишся на Туреччину, а вона озброєння потім не буде поставляти або почне ще більше втягуватися у війну на боці України. Туреччина й так допомагає Україні, але ж це питання співвідношення. Була одиниця, стала десятка. І що робити?», — зазначив експерт, підкресливши, що тут Путіну доводиться «акуратно грати».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *