Xлoneць onyблikyвaв в Iнтepнeтi фoтo cвorо кoma.. Чepeз I5 xвuлuн дo ньorо npиїxaлa noлiцiя. Яkбu ж вiн знaв

Любов до котів привела користувача соцмережі з ніком frsotsybab до конфлікту з іншим любителем тварин, який жив неподалік від нього. А все починалося так невинно. Хлопець вирішив створити групу на Фейсбуці для себе і своїх друзів, щоб обмінюватися фото котиків і милими відео з Інтернету, інформує Ukr.Media.

Соратників ставало все більше і більше, спільнота розрослася, і автор поста вирішив, що за допомогою Facebook він може продавати непотрібні речі для тварин, що скупчилися в нього вдома. В якості моделі виступав його улюблений котик, якого він взяв із притулку кілька років тому.

Однак, коли frsotsybab в черговий раз опублікував стару «дитячу» фотографію свого вихованця, реакція одного з підписників виявилася несподіваною.

«У тебе є година, щоб повернути моє кошеня, інакше я викличу поліцію», — написав користувач.

Хлопець очманів, отримавши таке повідомлення. Він навіть перевірив свого сплячого друга, щоб переконатися, чи не підмінили його. Ні, це був той же котик, який з’явився в його будинку три роки тому. Хлопець пояснив чоловікові, що, мабуть, це якась помилка, адже тварини часто дуже схожі одне на одного.

Проте учасник групи був непохитний. Він розповів, що вони з сім’єю шукають своє кошеня п’ятий день і йому не здається, що фотографія точно такого ж малюка — це збіг. Доводи автора про те, що у нього в будинку тільки один вихованець — і це досить дорослий кіт, співрозмовника не хвилювали.

Щоб не сперечатися, хлопець заблокував чоловіка і видалив його з групи. Правда, на цьому історія, звичайно ж, не закінчилася. Минуло трохи часу, і в двері frsotsybab подзвонили. На порозі стояли поліцейські, а за ними господар дому побачив і чоловіка з Фейсбуку разом із дружиною і дитиною. Адресу будинку господар загубленого кошеня взяв у тій же групі на Фейсбуці.

Хлопцеві довелося показувати поліцейським документи на свого кота, а також показати вуха, лапки і хвостик, після чого правоохоронці оглянули будинок. Чоловік із Фейсбуку весь цей час із криками просив їх шукати уважніше, але ніякого додаткового кошеняти вони так і не знайшли.

Поліцейські вибачилися перед frsotsybab за доставлену незручність, хоча водночас господар зниклого котика продовжував звинувачувати автора поста в крадіжці. Коли всі вони пішли, хлопець задумався про те, що тепер йому ніколи не захочеться денебудь постити фотографії свого котика, хоча його краса і заслуговує суспільної уваги.

Коментатори вирішили, що у господаря загубленого кота явно проблеми з психікою, і злякалися за кошеня frsotsybab.

«Ця сімейка просто не в собі, а пухнастик це швидко зрозумів і вирішив тікати».

«Я не здивуюся, якщо цей маніяк віддав кошеня або щось зробив з ним, а тепер розігрує виставу перед своєю сім’єю».

«Прости, але я уявив, як він повертається без поліції, вбиває тебе, не знаходить котика, і в нього відбувається перевантаження системи».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *