3 кг смородини, 5 л води і 2 кг цукру – все, що потрібно, щоб приготувати 7 літрів божественного напою

Чорна смородина виділяється серед інших ягід насиченим смаком, а характерна кислинка робить її ідеальною для приготування варення і не тільки. Пропонуємо вам відступити від традиції закручування перетертої смородини на зиму і випробувати рецепт домашнього винa.

Щоб довго не вибирати між “натуральною сировиною” і “порошком” на полицях магазинів, завжди вигідніше приготувати винo самостійно. В цьому процесі немає абсолютно нічого складного, потрібен тільки час.

Інгредієнти:

  • Смородина – 3 кг
  • Вода – 5 л
  • Цукор – 2 кг

Приготування

Перший етап – підготувати сировину. Мити смородину не можна, інакше можна випадково видалити природні дріжджі й сусло не забродить. Просто переберіть ягоди, видаляючи зіпсовані, а потім ретельно розчавіть смородину руками або качалкою.

Розчиніть 1,5 кг цукру у воді та залийте смородину рідиною. Для бродіння вибирайте більшу ємність, оскільки вона не має бути заповнена більше, ніж на дві третини. Коли переллєте смородиновий морс в тару, одягніть на шийку гумову рукавичку і поставте тару в тепле місце (від 18 до 25 градусів).

Залиште смородину бродити на 3 тижні. Потім перевірте напій, додайте цукор, що залишився, якщо він здасться вам занадто кислим, і залиште ще на 3 тижні.

Через 6 тижнів смородинове винo буде готове, залишиться тільки перелити його через трубочку у банки та зберігати в темному прохолодному місці.

В цілому приготування смородинового винo займає не більше як годину, тільки розтягнути його треба на кілька місяців. Головне – вчасно згадати, що у вас готується винo. Воно має яскравий смак і аромат, а значить підходить до м’ясних і гострих страв, особливо до смаженого і копченого м’яса, а також до грибів.

В середньому у вас вийде близько 7 літрів відбірного домашнього продукту. А вам сподобався наш рецепт?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *