Що робити щоб продовжити життя і почуватись здоровим. Названо несподіваний спосіб

Деякі вчені вважають, що таким чином може збільшити тривалість життя і знизити ризик розвитку небезпечних захворювань. Йдеться про похід в сауну.  JAMA Internal Medicine провели дослідження у якому зазначається що підвищена відвідуваність сауни має вплив на зниження ризику серцевосудинних захворювань і відповідно смертності з цих причин.
У дослідженні взяли участь 2315 людей чоловічої статі. Їхній середній вік 4260 років. Тим часом, додають експерти, необхідні провести додаткові дослідження, щоб встановити механізми, що зв’язують сауни зі здоров’ям серцевосудинної системи. В іншому дослідженні вчені порівняли вплив сауни на здоров’я людини разом з додаванням фізичної активності.
У такому дослідженні брали участь 47 людей. Вік: від 40 до 58 років. У цих чоловіків був низький рівень фізичної активності та як мінімум один фактор ризику серцевосудинних захворювань: , куріння , високий рівень холестерину,  ожиріння та високий артеріальний тиск.
Якщо приймати сауну та збільшити фізично активність, то можна зробити висновок про беззаберечний позитивний вплив на роботу серця

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *