Цi 9 oзнak cвiдчamь npo тe, щo жiнka є noraнoю rocnoдuнeю… У Bac тake бyвaє ?

Погану господиню викажуть кілька ознак.

Дивитеся реалітішоу про прибирання у квартирах і думаєте: «Ну я ніколи не доведу свою квартиру до такого стану». Якщо бажання прибрати усе до блиску накочує на вас раз на п’ятирічку, а ідеальний порядок сім днів на тиждень — не ваше амплуа, позбудьтеся хоча б від цих ознак ну дуже поганої господині, інформує Ukr.Media.

Взуття у безладді

Якщо ви, як і Керрі Бредшоу, героїня Сари Джесіки Паркер з серіалу «Секс у великому місті», схиблені на взутті, це ще не привід виставляти його на найбільш помітному місці у передпокої. Навіть найдорожчі туфлі, якщо вони виставлені усією армією на полицю, створять враження захаращеності. А вже якщо перед входом вуличне взуття лежить разом з домашніми капцями, авторитету вам як господині це точно не додасть.

Розводи на дзеркалах

Розводи, жирні відбитки пальців, незрозумілого походження плями помітно спотворюють відображення і додають 10 до карми господині. Ну а робити селфі у брудному дзеркалі, щоб потім викладати їх у соцмережах, це вже зовсім ганебно.

Обмилки у мильниці

Наприкінці 80х були введені талони на мило. Брусочки, що гарно пахнуть, звичайно, були майже на вагу золота. Але дбайливі господині намагалися використовувати шматки до переможного кінця. А якщо обмилок досягав незручних для використання розмірів, його «приклеювали» до нового. Ті часи давно минули, а ось звички економної господині у багатьох залишилися. Але слизькі обмилки у мильниці, вкритій сірими плямами засохлої піни, говорять швидше не про дбайливість, а про побутову неохайність господині. Зрештою, якщо настільки складно розлучатися з цими шматочками, їм завжди можна знайти застосування.

Брудна шторка у ванній

Сірий наліт від мильної піни або гелю для душу, іржа і навіть цвіль. Під час прибирання у ванній кімнаті на таку «дрібницю», як стан душової шторки, рідко звертають увагу. Але ж це і виглядає жахливо, і просто негігієнічно. Після водних процедур шторку потрібно просушувати і регулярно прати. А якщо на такому «аксесуарі» оселилася цвіль, краще відразу його викинути, адже це ще й для здоров’я шкідливо.

Наліт на посуді

Сьогодні у магазинах побутової хімії вдосталь засобів для миття посуду. Та й народних способів вистачає. А недбайливу господиню видадуть не до кінця очищені від нальоту ложки / виделки і… зворотна сторона тарілок. Перевернеш таку, а навколо денця зрадницьки виблискує жовтувата смужка жиру. Їсти з такої — задоволення сумнівне, який би кулінарний шедевр не був поданий на ній.

Старі прихватки і кухонні рушники

Засмальцьовані, вицвілі, місцями пропалені. Зазвичай, у недбайливої господині такі прихватки ще й висять на найбільш помітному місці. Але брудним прихваткам не місце на кухні. Адже вони є джерелом бактерій і мікробів, а ще можуть спровокувати алергічну реакцію. Прихватки і кухонні рушники необхідно прати раз на три дні і замінювати не рідше одного разу на три місяці.

Криві штори

Навіть ідеально чисті і відпрасовані фіранки здатні зіпсувати враження, якщо складки сформовані вроздріб, на кількості кілець або гачків заощадили, та ще й задернули їх будьяк.

Зів’ялі кімнатні квіти

Обгризений домашнім улюбленцем фікус у кутку, напівзасохла герань на підвіконні, голий стовбур колеуса з листям, що обсипалося навколо горщика, — видовище, звичайно, гнітюче. Такі квіточки точно не прикрашають житло. До того ж згідно з феншуєм зів’ялі рослини залучають у домівку безгрошів’я і хвороби.

Старі журнали

Це тільки у модних журналах і на сайтах дизайнерів стопки старих журналів, зачитаних до дірок, виглядають як дорогий елемент інтер’єру. У звичайному ж житті купа періодики з головою видає недбайливу господиню. Особливо цінні екземпляри краще прибрати у закриту книжкову шафу. А усе інше варто здати у макулатуру або віднести до найближчої бібліотеки до відділу буккросингу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *