У Bac npoблeмu з rpoшuмa ? 3poбiть цi npocтi «тpюku» i зaбyдьтe npo злuднi

Дізнайтеся, як «подружитися» з фінансами.

Якщо у вас вічні проблеми з грошима, то можливо ви самі їх від себе «відштовхуєте»? Річ у тім, що зі своїми фінансами потрібно вміти вибудовувати правильні довірчі «відносини». Інакше вони все життя будуть обходити вас стороною, інформує Ukr.Media.

У цій статті ми поговоримо про те, як «подружитися» з грошима, щоб вони перестали вас ігнорувати.

Успішні люди не чекають, поки з ними трапиться щось хороше і грошове. В них завжди є чітке розуміння того, як вони хочуть жити, що мати і скільки грошей отримувати. Вони ставлять перед собою точні цілі, які допомагають втілити бажане в життя. Така ж логіка дій повинна бути під час роботи з грошима. Якщо ви хочете багато заробляти і знайти фінансовий достаток, — то вам слід найсерйознішим чином взятися за цю справу (а не чекати біля моря погоди).

Чого не можна робити з грошима

Нагадаємо вам деякі правила розумного витрачання грошей. Завдяки ним ви, поперше, зможете зберегти істотну частину свого сімейного бюджету. А, подруге, у вас незабаром з’являться вільні гроші для інвестицій і створення істотного фінансового капіталу.

  • не варто купувати нову машину

Річ у тім, що як тільки ви виїжджаєте за ворота дилерського центру, вартість вашого авто моментально знижується на 1030%. Виходить, що ви самі (причому абсолютно добровільно) викидаєте свою піврічну зарплату.

  • уникайте провокаторів

Намагайтеся рідше ходити в торгові центри. Адже там вкрай складно втриматися від спокуси купити щось красиве і абсолютно непотрібне. Уникайте суспільства питущих і курців (вони не цінують своє життя і здоров’я — а шкідливі звички надзвичайно заразні). Більше спілкуйтеся з тими, чиє життя відповідає поставленим вами цілям.

  • не соромтеся запитувати про знижки

Це зовсім не свідчить про ваше тяжке фінансове становище. Швидше навпаки, це демонструє ваше гранично шанобливе ставлення до зароблених грошей. Всюди запитуйте про можливість отримати більш вигідні умови. І пам’ятайте, що «за попит не б’ють в ніс», а ось знижку Вам будуть надавати в кожному другому або третьому випадку. Так що овчинка вичинки варта!

  • не ходіть в магазин голодними

Низький рівень глюкози в крові змусить ваш мозок жадібно купувати все, що він бачить. В результаті — накупите багато зайвого, про що потім будете сильно шкодувати.

  • не бійтеся ходити до зубного

Вірніше, бійтеся — але все одно ходіть. І не лише до стоматолога! Щорічно робіть чекап свого здоров’я (хоча б в рамках державної безкоштовної диспансеризації). Бо «унція профілактики коштує фунта лікування». Тим більше, що боляче вам не буде (стоматолог із задоволенням поставить Вам укол з заморожуванням).

Що потрібно робити з грошима

Ощадливість, сама по собі, не зробить вас багатим. Це всього лише один обов’язковий елемент роботи з грошима. Другим таким елементом є грамотне вкладення грошей (з метою їх примноження).

Тому якомога швидше заведіть хорошу звичку направляти 1020% з кожного отриманого вами доходу на інвестиції. Для цього регулярно купуйте валюту, акції та інші фінансові інструменти.

Подібний двофакторний підхід при поводженні зі своїми грошима дозволить вам швидко налагодити фінансову сторону свого життя, створити істотний капітал і знайти матеріальний достаток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *