Закарпатка у 43 роки має вигляд 18річної дівчини, доньку приймають за її старшу сестру

Дивно, але дехто починає швидко старіти, а в декого, ніби навіть з роками врода не в’яне і роки ніби йдуть повз таку людину. Як вдається так зберігати молодість?

курсі, однак… побачивши мене, теж оторопіли. Тому мій вигляд деколи стає причиною досить неприємних ситуацій. Єдине тішить, що чоловік у мене мудрий і не ревнує. Та й що ревнувати… я його одного кохаю і працюю разом із ним – у нас сімейний бізнес. Тому заглядатися на інших немає ні часу, ні бажання», – переконує закарпатка.
дивитися. Прищі перетворилися на великі гнійники і я перелякалася, коли побачила своє відображення. Навіть у школу цілих два тижні не ходила, поки це все хоч трохи не загоїлося. Із того часу дала собі слово – ніколи не користуватися кремами навіть у лікарських цілях! Хіба що від опіків собі купувала, коли узвар на себе перекинула. Але це було тільки раз у житті. Знаю, що зараз широко рекламуються різні креми від зморшок, для всяких типів шкіри. Та я в таке не вірю і мені цього не потрібно! Тепер нарешті у мене шкіра така, як сама хочу. Для чого її псувати і забивати капіляри незрозуміло чим!», – зізнається вона.
На думку пані Ніни, природну красу людини не замінить жодна косметична процедура.
«Нині просто треш, що роблять дівчата з губами. Вони втрачають індивідуальність і всі стають схожими одна на одну, наче під копірку. Те ж саме витворяють із бровами та віями. Усе розумію, всякі там корекції – це глибоко особиста справа кожного. Не засуджую! Але ні я, ні моя донька до таких процедур не вдаємося. Я навіть волосся ніколи не фарбувала! Так, косметикою користуюся, нігті фарбую. Очі та губи – також. Однак переконана, що потрібно пам’ятати про розумний баланс!», – наголошує закарпатка.
Усім землячкам Ніна Куцин щиро бажає залишатися гарними, молодими та найважливіше – любити себе і приймати власну зовнішність такою, якою вона є, бо, як запевняє сама ж, «некрасивих жінок не буває»!
Марина АЛДОН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *