Ви навіть не здогадуєтесь що це справжній скарб у вашому домі… Науковці довели, що…

Харчова сода може відмінно впливати на стан здоров’я.

Харчова сода — найкорисніша речовина, яку господині застосовують в побуті: як для приготування різних страв, так і для прибирання приміщень. Однак мало хто знає, що харчова сода може відмінно впливати на стан здоров’я, інформує Ukr.Media.

Наукові співробітники одного з провідних медичних університетів Америки провели унікальне дослідження, в результаті якого було виявлено найоптимальніший метод позбавлення від активних запалень в організмі людини.

Академіки, що представляють Медичний коледж Джорджії, вирішили більш детально вивчити всілякі ефекти, які надає на організм харчова сода. Було проведено не одне дослідження, щоб добратися до суті: з всіляких речовин, які вивчалися разом з содою, найкращою виявилася саме вона.

Виявляється, в ній містяться елементи, які можуть боротися з аутоімунними захворюваннями.

Вона стимулює організм і активізує вироблення шлункової кислоти в помірних кількостях, яка своєю чергою чудово справляється з поліпшенням травних процесів.

Так, наприклад, за допомогою соди можна прискорити метаболізм і нормалізувати стілець. Більш того, харчова сода блокує розвиток патогенних клітин, які призводять до розвитку онкології.

Сода, яка наявна в шафі практично кожної господині, також славиться поліпшенням роботи селезінки.

Як підкреслюють автори наукової роботи: якщо соду регулярно додавати в щоденне меню, то відбувається уповільнення процесу формування макрофагів М1. А запальні клітини М2 і зовсім не зможуть розвинутися за рахунок властивостей харчової соди.

До слова, всі дослідження, які проводилися для вивчення харчової соди, були поставлені на лабораторних гризунах. Деякий період піддослідні миші харчувалися їжею, в яку дослідники додали дану речовину.

Фахівці також акцентують увагу на тому, що сода здатна не просто усунути всілякі запалення, що відбуваються в організмі, але і зміцнити імунну систему.

Крім того, добре впливає і на роботу нирок — допомагає уникнути каменів і сприяє швидкому виведенню токсинів з організму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *